İletişim - Dubai'de İngilizce öğrenİletişim - Dubai'de İngilizce öğren

 


ES Dubai

  • Adres: 15th Floor, BB1 Mazaya Business Avenue – Jumeirah Lake Towers, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri
  • Mobil: +971 555265321
  • E-posta: Admissions@esdubai.com
  • Web: www.esdubai.com/

Kabul Office

  • Telefon: +971 43982815
  • Mobil: +971 555265321
  • E-posta: hakan@esdubai.com

 

Bizim Takım

Latin Amerika 
Ömer aslan

  • Whatsapp: +971 522 052695 
  • Mobil: +971 522 052695
  • E-posta: Alejandra@esdubai.com

Brezilya
Bayan Daiana Ramos

  • Whatsapp: +971 50 9206558
  • Mobil: +971 56 4911555
  • E-posta: Daiana@esdubai.com

Türkiye
Hakan tokok

  • Whatsapp: +971 50 4208981
  • Mobil: +971 50 4208981
  • E-posta: hakan@esdubai.com

Tayland
Kadir özşen

  • Whatsapp: +971 58 1101196
  • Mobil: +971 52 2142701
  • E-posta: Nook@esdubai.com

Bizimle İletişime Geçin – Sizden Haber Almak Bizi Memnun Eder.






MENA
Mehmet ayay

  • Whatsapp: +971 52 2284321
  • Mobil: +971 52 2284321
  • E-posta: ABD@esdubai.com

BDT ülkeleri
Kunduz Kadirova

  • Whatsapp: +971 54 4330137
  • Mobil: +971 54 4330137
  • E-posta: Kunduz@esdubai.com

Japonya
Ryo Watanabe

  • Whatsapp: +971 50 7079326
  • Mobil: +971 52 2284321
  • E-posta: Japan@esdubai.com

Çin
Yavuz yavuz

  • Whatsapp: +88 69 63111207
  • Mobil: + + 88 69 63111207
  • E-posta: liang@esdubai.com

 

DÖNEM VE KOŞULLAR

Dubai Bakanlığı'na yurtdışında eğitim programları hakkında kaydı yaparken e-posta yoluyla bilgi almayı onaylıyorum.

Daha fazla bilgi almak istemiyorsanız, lütfen e-posta gönderin Daniel@esdubai.com