Promosyon Paketimizin içerikleri - Offer - ES Dubai Study English in DubaiPromosyon Paketimizin içerikleri - Offer - ES Dubai Study English in Dubai

[masterslider id=”49″]

Promosyon Paketimizin içerikleri

8 hafta ingilizce kursu 

Haftalık 15 saat ders 

8 haftalık paylaşımlı konaklama 

Havalimanı transferi 

Kayıt ücreti 

Vize masrafları

Aktiviteler: Ferrari World, Desert Safari, Water Park, Ski Dubai

Okulumuz

İngilizce dil becerilerinizi geliştirin ve yeni arkadaşlar edinin

ES Dubai’de insanların İngilizce öğrenmek için değişik sebepleri olabileceğinin farkındayız ve bu sebeple sizi motive edici ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlayan bir ortam sağlayacağız.

ES Dubai size amaçlarınıza ulaşmanızda yön verecek ve yeni kurşunuza uyum sağlamanıza yardımcı olacak, deneyimli öğretmenler tarafından verilen geniş bir program seçimi sunar.

Ortalama sınıf büyüklüğü: 10
Maksimum öğrenci sayısı: 16
Öğretmenler: Delta/CELTA/TESOL nitelikli natıve İngiliz hocalar

Müsait kurslar
• Genel İngilizce
• İş İngilizcesi
• İELTS sınavına hazırlık
• Özel ders
• Konuşma dersleri

Öğretmenlerimiz

En ES Dubai, todos nuestros profesores son nativos altamente calificados y experimentados no sólo en la enseñanza con los más altos estándares de Calidad, sino también apoyando el aprendizaje del idioma Ingles a través de actividades didácticas y utilizando la tecnología de aula digital.

Ms. Kateryna Kurdyuk 

ESOL belgeli Kanadalı öğretmenimizdir , Vancouver’da üç yılı aşkın uluslararası öğrencilere İngilizce öğretim deneyimine sahiptir.

Kat ayrıca , Avustralya’da  iletişim ve medya çalışmaları üzerine yüksek lisansını tamamlamıştır. Kat iletişimsel  öğretim  yöntemlerde inanıyor ve bir üniversite öğretim görevlisi olmak istiyor.

Mr. Tom Hudd  

İngiliz, çapraz kültürel yeterlilik ve CELTA belgeli İngilizce öğretmenimizdir . ES Dubai katılmadan önce Tom İtalya’da  Trinity College London test merkezinde 3 yıl  boyunca  yabancı dil olarak İngilizce Öğretmenliği yaptı.

Tom uluslararası öğrencileri tarafından büyük iftihar almaktadır.Onların İngilizce becerilerini geliştirmek için eğlenceli bir atmosferde onların hem özgüvenli hem de çalışkan olmalarına yardımcı olur.

Mr. Alec Snook

İngiliz, 13 yıllık ESL tecrübesi olan  öğretmenimizdir.  Alec Kelta nitelikli, hem de İngiltere ‘den bir PGÇE sahiptir. Alec beş yıl boyunca Barcelona’da  hem gençlere hem de yetişkin gruplarına, hem de sınava hazırlık programlarında deneyimli ve Barcelona FC, Nike ve Sagrada Familia gibi şirketlerle kurumsal eğitim vermiştir.

Alec İngilizce Öğretmenliğini seviyor; hevesli bir okuyucu (üç farklı dilde!); ve ayrıca müziği seviyor.

Uninest Yurtları

Uninest Dubai’de okuyan öğrencilere güvenli ve esnek ev sunan bağımsız bir öğrenci konaklama şirketidir. Yurt, Dubai Uluslararası Akademik Kenti (DIAC)’tan 10 dakika uzaklıkta bulunmaktadır.

Uninest gardrop, yatak ve çalışma masaları ile tam döşemeli tek ve çift odalar sunar.

Yurt ayrıca konforlu yaşama, eğitim ortamı ve sosyal alan odaklı olarak öğrencilerin eğitim deneyimini geliştirir. Yurt ES Dubai’ye ve Dubai’deki önemli konumlara her gün ücretsiz dolmuş sunar. Buna ek olarak ortak kolaylıkları sunar:

Nuestras Agencias

Bizimle iletişime geçin


TERMS AND CONDITIONS

In doing my Dubai Ministry registration I confirm my interest in receiving information via email about programs of study abroad.

If not wish to receive further information, please send an email to daniel@esdubai.com